Kredi ve Destekler

Yapı Kredi Self Servis World Nedir?

Yapı Kredi Self Servis World  Yapı Kredi bankasının küçük ve orta büyüklükteki işletmeler (KOBİ) için oluşturduğu kampanya yönetim sistemidir. Self servis World kampanya yönetim sistemi Yapı Kredi Bankası KOBİ müşterilerine kendi kampanyalarını yaratma fırsatı sağlıyor. Yapı Kredi Bankası veri tabanında bulunan kredi kartı kullanıcısı müşterilerini şirketiniz için oluşturduğunuz kampanyanızı farklı iletişim kanalları ile haberdar edebilirsiniz.

Self Servis World Sunduğu Olanaklar

Self servis World uygulama ile kendi belirlediğiniz kriterlere göre oluşturduğunuz müşteri kitlesine kampanya hazırlayabilirsiniz. Kampanyanızı genel bir kampanya olarak hazırlayabileceğiniz gibi farklı statüdeki müşteri tiplerine özel kampanyalar da düzenleyebilirsiniz. Örneğin, kampanyanızda aktif müşteri sayınızı artırmak amacı ile potansiyel müşterilerinize özel kampanya düzenleyebilirsiniz.

Self Servis World Üyeliğini Nasıl Oluştururum?

Self servis World özelliğini kullanabilmeniz için Yapı Kredi bankasına ait üye iş yerinizin olması gerekiyor. Eğer yok ise en yakın Yapı Kredi Şubesinden üye işyeri açtırmanız gerekiyor. Self servis World üyeliğini kurumsal internet bankacılığını kullanarak ya da Yapı Kredi şubelerine giderek üyelik sözleşmesini imzalayabilir ve aktif hale getirebilirsiniz.

Nasıl Kampanya Oluştururum?

Self servis World üyeliğinizi aktif hale getirdikten sonra Self Servis World platformundan ‘Yeni Kampanya Oluşturma’ butonu ile maksimum 30 gün süreli dilediğiniz kampanyayı oluşturabilir ve müşterilerinize SMS veya e-posta kanalı ile duyurabilirsiniz.

Kampanya Oluştururken İşyeri İsmimi Değiştirebilir Miyim?

Self Servis World platformunda kampanya oluştururken ‘SMS/e-posta içeriği’ adımından iş yerinizin ismini iletişim ismi alanına girerek değiştirebilirsiniz. Bu aşmada iletişim isminizin tabela unvanınızla uyumlu olması, Türkçe karakterler içermemesine, LTD, ŞTİ gibi kısaltmalar olmamasına özen gösterilmelidir.

Eğer işyeri iletişim isminizin güncellenmesini istiyorsanız en yakın Yapı Kredi şubesi ile irtibata geçilmelidir.

Kampanyamı Hatırlatabilir Miyim?

Minimum 7 gün devam eden kampanyalarınızı Self Servis World platformunda ‘Kampanya İzleme’ bölümünden ‘Kampanya Hatırlatma’ seçeneği ile kampanyanızdan henüz haberdar olmamış ya da unutmuş müşterinize kampanyanızı yeniden hatırlatabilirsiniz. Hatırlatma işlemini ise önceden belirlemiş olduğunuz iletişim kanalı ile tekrar duyurulur.

Herhangi Bir Sorun Olduğunda Ne Yapmalıyım?

Self servis World ile ilgili herhangi bir soru ya da sorununuz için Yapı Kredi Bankası Kurumsal internet bankacılığı olan 444 0 448’ i arayabilirsiniz.

Musavir ŞAHAN

Yaşadığı Yer: Türkiye, Hatay Eğitim Durumu: Lisans (İşletme) Meslek: Malimüşavir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu