BAŞVURULAR

Bim Eleman Alımı 2019

Bim Eleman Alımı Ülkemizin sayılı toptan ve perakende market sektörleri arasında lider kuruluşlardan BİM Birleşik Mağazaları her gün bir yenisini eklediği şubeleri için eleman istihdamı ile işsizlik ve ekonomik değerlere katkısını sürdürmeye devam ediyor. BİM marketler zinciri 2018 yıl sonu itibariyle 6.074 mağaza sayısına ulaşmış öncü market zincirleri arasındadır.

Türkiye genelinde eleman alımında çeşitli pozisyonlarda alımlar gerçekleştirecek olan BİM mağazaları kamuoyuna resmi internet sayfası ve kariyer siteleri aracılığıyla eleman istihdam edileceğini duyurmaktadır.

Peki, Neden Bim?

Türkiye’de güçlü toptan ve perakende market zincirleri arasındaki konumu ve işçi-işveren haklarına olan saygı ve saygınlığı nedeniyle öncü market zincirleri arasındaki yerini korumaktadır. Güçlü network ağı ve saygın kuruluşlar arasındaki yeri ile sizin kariyerinize güç katacak önemli bir çalışma deneyimi sağlayacaktır.

İstihdam Edilecek Pozisyonlar ve Genel Nitelikler?

Her geçen gün etki alanı ve sektör liderliğini geliştiren BİM açtığı şubelerde istihdam edilmek üzere farklı pozisyonlarda eleman istihdam edecektir. Bunlar; genel başvuru, depo elemanı, engelli personel, sipariş ve stok yönetimi, bütçe ve raporlama uzmanı, mağaza personeli, satış elemanı, muhasebe elemanı gibi pozisyonlarda istihdam edilmesi planlanan pozisyonlardır. İstenilen genel nitelikler; kendini ifade edebilen, askerlik ile ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için), esnek çalışma ve yoğun tempolu işlere uygun kişilerden oluşması tercihlidir.

Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?

BİM Eleman alımı 2019 başvuruları bir önceki paragrafta bahsettiğimiz pozisyonlar için yapılmakta olup, kariyer sitelerinden başvuru gerçekleştirilebileceği gibi resmi internet sitesinden de başvuru gerçekleştirilebilir.

Adayların Bim eleman alımı 2019 başvurularını tarayıcılarının URL bölümüne kariyer.net sitesi üzerinden veya https://www.bim.com.tr/Categories/676/hizli-basvuru.aspx yapıştırmasını ve kendileri için uygun kadroları görüntülemesi gerekmektedir. İstihdam için uygun nitelik ve şartlara haiz kişilerin talep ettiği pozisyona tıklayarak nitelikler hakkında bilgi sahibi olabilecektir. Adayın müracaatlarını da bu kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekir.

Önemli Hatırlatma

Bim eleman alımı 2019 başvurusunda, başvurusunu gerçekleştireceğiniz departmana uygun niteliklerde olmanız başvurunuzun değerlendirilme ve onay aşamasında oldukça önemlidir. Bünyesinde farklı pozisyonlarda binlerce çalışanı ile güçlü BİM ailesinde sizleri de aramızda en yakın zamanda görmek temennisi ve dilekleri ile teşekkür ederiz.

 

 

Musavir ŞAHAN

Yaşadığı Yer: Türkiye, Hatay Eğitim Durumu: Lisans (İşletme) Meslek: Malimüşavir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu